Kategorie: Aktuality

Áčko začalo zimní přípravu!

V sobotu 16. ledna poprvé vyběhl divizní tým k přípravě na jarní část sezóny

     V sobotu 16. ledna se poprvé sešli svěřenci trenéra Milana Dejmka, aby zahájili přípravu na jarní část divizní sezóny. Na prvním tréninku se hlavnímu trenérovi už nehlásil kanonýr Karel Krejčí. Ten bude nově hájit barvy německého Deggendorfu. Do Klatov přišel před rokem a půl, v Divizi odehrál 45 utkání, ve kterých vstřelil 23 branek a řadí se na čtvrté místo tabulky střelců Klatov v Divizi. Syn hlavního trenéra Viktorie Plzeň Karla Krejčího si v klatovském dresu zahrál také pohárové zápasy proti soupeřům z vyšších soutěží a přispěl k vyřazení druholigového Baníku Most (2014), slavné Viktorie Žižkov nebo si také zkusil, jaké je to nastoupit v ostrém zápase proti ligové Mladé Boleslavi (2015). Krejdovi za jeho služby děkujeme a přejeme mnoho branek a úspěchů v novém angažmá!

     S týmem se dále nepřipravuje Tomáš Lhotka a Martin Wágner. Naopak tým by měl posílit mrákovský Ivo Vojtko, který naposledy působil ve třetiligových Domažlicích, důrazný obránce Petr Rybák z Oseka a na testech je v mužstvu horažďovický záložník Josef Nauš.
30. ledna čeká svěřence trenéra Milana Dejmka a jeho asistenta Michaela Štolky zápas v Domažlicích. Týden po čtyřdenním soustředění pak další celek ČFL a to FC Písek. Všechny přípravná utkání a foto ze sobotního tréninku najdete zde: http://klatovsky.denik.cz/fotbal_region/podivejte-se-klatovy-zacaly-zimni-pripravu-uz-bez-utocnika-krejciho-20160120.html (Klatovský deník).

Tabulka střelců Klatov v Divizi:
1. Brejcha Antonín - 34 branek
2. Hanzlík Zdeněk - 31
3. Kulhánek Martin - 27
4. KAREL KREJČÍ - 23
5. Poslední Milan - 21
6. Voborník Petr - 19
7. Zedník Václav - 19
8. Vítovec Stanislav - 18
9. Kopp Petr - 17
10. Vonášek Roman - 15

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Fotoaparát
Fotografie
 

Nadcházející utkání

SK Klatovy 1898 vs FK. Ostrov

Divize sk. A - 24. kolo
sobota 6. 5. 2017
17:00 hod
hřiště Rozvoj
 

Hlavní partneři

         

 

 

       

 

 

Partneři