Kategorie: Aktuality

Dejmka střídá na lavičce LEPEŠKA!

Novým trenérem divizního celku mužů bude od nové sezóny Martin Lepeška

     Manažer Milan Koželuh, hlavní trenér Milan Dejmek a asistent Michael Štolka se v zápase s Aritmou rozloučili s klatovskými barvami.

     Dvouleté působení u týmu přerušil manažer Milan Koželuh. Ten si chce od fotbalu odpočnout a nabrat nové síly. Nevyloučil, že by se ještě v budoucnu k týmu vrátil. U týmu působil dva roky a je především jeho zásluha, že klub celostátní soutěž přihlásil!

     Milan Dejmek naopak akceptoval nabídku z vyšší soutěže, kdy od nové sezóny povede Jiskru Domažlice ve třetí lize. S Milanem Dejmkem končí v Klatovech také jeho asistent Michael Štolka. Oba přišli v zimní přestávce 2015 a u týmu působili rok a půl.

     DĚKUJEME za odvedenou práci a přejeme mnoho úspěchů jak v osobním životě, tak i ve fotbale!

     Po odchodu Milana Dejmka do třetiligovýh Domažlic našlo vedení klubu rychlou náhradu. Na lavičku Klatov usedne šestatřicetiletý Martin Lepeška z Plzně, který působil šest let u mládežnických týmů Viktorie Plzeň. Přípravu začne nový trenér se svým týmem 18. července.

ZLEVA: Milan Koželuh, Milan Dejmek a Michael Štolka

Nový trenér A - týmu Martin Lepeška

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět

, - odpovědět

James Percelay [url=http://www.replicas-rolex.co]cheap rolex watches[/url] tells Adweek that the jetpack video, and the jetpack itself, are 100 percent real.“It actually works. It’s incredible,” he says. “They’re going to be in production at the end of [url=http://www.replicavvatches.co.uk]fashion uk replica watches[/url] the year, or the beginning of 2017, for police, fire and military. They’re waiting on FAA approval so you [url=http://www.vogueluxury.cn]cheap replica handbags[/url] and I can commute five minutes in the air to work.


Fotoaparát
Fotografie
 

Nadcházející utkání

SK Klatovy 1898 vs FK. Ostrov

Divize sk. A - 24. kolo
sobota 6. 5. 2017
17:00 hod
hřiště Rozvoj
 

Hlavní partneři

         

 

 

       

 

 

Partneři