Kategorie: Historie klubu, Zajímavosti, Aktuality

Děkujeme za podporu v uplynulé sezóně!

Hodnocení a statistiky sezóny 2015 - 2016, muži

A je dobojováno! V sobotu pro nás skončila sezóna 2015/2016. A my si můžeme říct, že byla veleúspěšná.

-> A-tým vylepšil své umístění z předešlé sezóny a navíc přidal nadstavbu v podobě poháru:

Říká se, že nejhorší je druhý rok v soutěži. Ten první, po postupu, se nese v duchu velké euforie a když se soutěž zachrání, přichází druhý rok. Ten áčko ale zvládlo na výbornou. Své postavení vylepšilo o čtyři místa a skončilo těsně pod bednou. Čtvrté místo je pro klub, který nemá takové zázemí, jaké by si zasloužil a představoval veliký úspěch! Může se pyšnit pomyslným čtvrtým místem nejen v Divizi, ale také v kraji. Po Viktorii Plzeň, Jiskře Domažlice a Tachovu, je čtvrtým nejúspěšnějším klubem v našem kraji. V téhle sezóně navíc svěřenci trenéra Milana Dejmka zaznamenali úspěšnou cestu pohárem. V něm postupně vyřadili Milevsko, Viktorii Žižkov (ta letos nakonec postoupila do druhé ligy) a třetiligový Most. Do Klatov tak po dlouhé době přijel ligový klub v podobě Mladé Boleslavi s čelem s Milanem Barošem. A stálo to za to!!

-> B-tým dokázal postoupit do krajské soutěže:

Po postupech ze IV. a následonvě III. třídy se Benfika zastavila v nejvyšší okresní soutěži. Jenže před sezónou si tým vzal na starost bývalý klatovský hráč Jiří Jánský a jak se ukázalo, krok to byl rozhodující. Již několik kol před koncem soutěže bylo jasné, že jeho tým soutěž vyhraje a zajistí si postup do 1.B třídy. Gratulujeme klukům i trenérovi!

-> Honza Herman? Z legendy ještě větší legendou!

Milníky se neodehrávaly jen u týmů a jejich výsledků. Zaznamenávali jsme také osobní úspěchy. A tím největším bylo asi Honzovo 100 nul, které dokázal za svoji kariéru vychytat.

-> Loučení úspěšných!

Úspěch s sebou někdy nese i starosti. Ty příjemné má před sebou trenér Milan Dejmek. Ten se díky odvedené práci a výsledkům jeho týmu dostal do podvědomí funkcionářů z Domažlic, kde od nové sezóny bude koučovat. Loučil se také jeho asistent Michael Štolka. A své úspěšné působení u klubu neprodloužil ani manažer Milan Koželuh. Pánové, ještě jednou DÍKY!

...inu sezóna to nebyla vůbec špatná a my za ní děkujeme i vám! Děkujeme za podporu v hledišti a za přízeň, protože fanoušek je pro klub vůbec to nejdůležitější ;)

STATISTIKY SEZÓNY 2015/2016 (A-tým):

Soutěž: Divize sk. A

Počet účastníků/umístění: 16/4

Umístění po podzimní části: 8. místo, 25 bodů

Celkem bodů: 55

Počet vstřelených branek: 59

Počet inkasovaných branek: 41

Tabulka doma: 4. místo, 31 bodů

Tabulka venku: 4. místo, 24. bodů (stejně jako první Hořovicko)

Celkem tabulky ZDE: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/table/987

Střelci branek: Říský David 14, Janda Martin 10, Krejčí Karel 8, Mészáros Milan, Lukeš Michal, Kotrba Petr 4, Krásný Lukáš, Pavlovič Daniel, Chirinciuc Denis 3, Žáček David 2, Daniel Matějka, Martin Wágner, Ondřej Kadlec, Ivo Vojtko 1

Nejlepší střelci soutěže: 1. Martin Jasanský (Malše Roudné) 28 branek, 2. Martin Psohlavec (Karlovy Vary) 26, 3. Martin Jirouš (Čížová) 24

Tabulka střelců soutěže ZDE: http://fotbalunas.cz/statistiky/soutez/31/strelci/

Tabulka žlutých a červených karet ZDE: http://fotbalunas.cz/statistiky/soutez/31/zlute-karty/

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Fotoaparát
Fotografie
 

Nadcházející utkání

SK Klatovy 1898 vs FK. Ostrov

Divize sk. A - 24. kolo
sobota 6. 5. 2017
17:00 hod
hřiště Rozvoj
 

Hlavní partneři

         

 

 

       

 

 

Partneři