Kategorie: Zajímavosti, Aktuality

Desetigólový stoper Martin Janda v divizní sestavě sezóny!

Fotbalunas.cz sestavil ideální sestavu divizního ročníku 2015-2016

     Uplynulá sezóna byla pro klatovské barvy nadmíru úspěšná. Konečné čtvrté místo je pro klub hrající tuto soutěž druhým rokem skvělou vizitkou. S výkony celého týmu rostou i výkony jednotlivců. Jedním z hráčů, kteří si zasloužili svými výkony nominaci do ideální jedenáctky roku, byl stoper a odchovanec klubu Martin Janda. Portál fotbalunas.cz, který ideální jedenáctku vytvořil, zařadil Jandu do sestavy nejen za defenzivní činnost, ale především pro jeho deset branek, které nastřílel během devětadvaceti zápasů. 

     Trenér Milan Dejmek okomentoval počínání svého svěřence následovně: „Důležitý článek naší sestavy, za zmínku stojí také jeho deset gólů z pozice stopera." 

Samotný hráč k individuálnímu ocenění dodal: ,,Nominace si velice vážím. Neberu to jako individuální ocenění, ale spíše ocenění celého našeho týmu včetně toho realizačního. Všichni jsme během sezóny podávali výborné výkony a dělali nejen klubu SK Klatovy 1898 dobré jméno."

     V širší nominaci byl zveřejněn i druhý klatovský stoper David Žáček, který patřil svými výkony k oporám celého týmu stejně jako kapitán Milan Mészáros, jenž je uveden také v širší nominaci Divize A.

Celou sestavu roku najdete v následujícím odkazu stejně jako možnost podpořit klatovského hráče v hlasování: http://fotbalunas.cz/sestava-kola/3801/sestava-kola-rocni-kolo-divize-a-2015-2016/

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Fotoaparát
Fotografie
 

Nadcházející utkání

SK Klatovy 1898 vs FK. Ostrov

Divize sk. A - 24. kolo
sobota 6. 5. 2017
17:00 hod
hřiště Rozvoj
 

Hlavní partneři

         

 

 

       

 

 

Partneři